Site Overlay

Чому вигідно здійснювати торгівлю через майданчики ProZorro.Sale

Продажі через платформу Прозорро проходять на спеціалізованих електронних майданчиках, акредитованих системою. Для бізнесу це можливість вибрати кращий товар за вигідною ціною. Торги на майданчику проходять відкрито, в них можуть брати участь, створювати акаунти всі бажаючі. Як вигідно купувати сировину через публічні аукціони? Деталі за посиланням: https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/kupt-kruglyak-sosn-cherez-sstemu-prozorroprodazhi/.

Торгівля через акредитовані майданчики Прозорро: основні переваги

Використання майданчиків-партнерів Prozorro неможливо переоцінити, оскільки вони не тільки дають доступ до величезної кількості різноманітних лотів, серед яких можна знайти кращий варіант для побутового, промислового, комерційного використання, але й:

  • забезпечують клієнтам належний рівень сервісу – юридичні консультації, а також можливість звернутися до менеджерів з будь-яких питань;
  • розсилки, які дозволяють підписатися на розділ, що цікавить та отримувати повідомлення, коли на порталі з’являються нові, потенційно цікаві пропозиції;
  • всі процедури проходять онлайн – не потрібно фізично бути присутнім на торгах або збирати, нести документи куди-небудь – електронний формат співпраці дозволяє знаходитися де завгодно, але при цьому стежити за тим, що відбувається;
  • повна анонімність учасників, а також гарантія нерозголошення конфіденційної інформації;
  • гарантія безпеки – використовується український архів продажів та інші важливі документи, які гарантують прозорість угод, вся документація ретельно перевіряється юристами, які підтримують учасників з самого моменту реєстрації до підписання договору.

Крім того, участь в аукціонах Прозорро гарантує вигідні ціни та атмосферу здорової конкуренції – все прозоро та чесно.

Підвищення або зниження ціни

Є можливість брати участь у торгах на підвищення або зниження ціни – в англійському або голландському аукціоні. Перший формат більш поширений, другий – зустрічається рідше. 

Голландський формат передбачає високу початкову вартість з подальшим зниженням ціни. Крок ставки завжди вказується в інформації. Через майданчики Прозорро можна знаходити цікавий тендер або аукціон абсолютно безкоштовно, а проведення аукціонів на порталі-центрі електронних торгів проходить із використанням архівів, що виключає участь в програмі нелегальних лотів (товарів) та нечесних продавців, тіньових схем.