Site Overlay

Ефективність відкритої системи торгів

Раніше система вибору покупці в ході продажів державної або комунальної власності була закритою. Тому яким способом вибирався покупець дізнатися було неможливо. Нова система не має скритих торгів. За всім процесом користувачі можуть спостерігати як на долоні. Дізнатися, хто лідирує на торгах, а також ім’я переможця може кожен.

Як користуватися системою

Щоб взяти участь в відкритих торгах, необхідно вибрати офіційну акредитовану площадку, яка використовую в роботі систему Прозорро. З її допомогою можна купити державне та комунальне майно, а також активи банків, які збанкрутували та інший вид нерухомості.

Для того, щоб стати учасниками, необхідно пройти процедуру реєстрації на електронному майданчику. Після цього можна активно брати участь в аукціоні. Площадка, яка використовує систему Прозорро, допомагає кожному відвідувачу слідкувати за інформацією про всі проведені операції. Це дозволяє уникнути підозр в тому, що весь аукціон або його частина були проведені без дотримання загальних умов.

Тому всі аукціони відрізняються чесністю, на них кожен може стати переможцем. Головне мати навички ведення торгів та своєчасно робити правильну ставку.

Також не складно виставити на продаж об’єкт або активи на біржі. Після реєстрації продавець отримує комфортне меню, яке допомагає швидко створити лот та виставити його на аукціоні.

Права на участь в аукціоні

Взяти участь в аукціоні можуть юридичні особи, які ведуть діяльність на території країни та за її межами. При цьому часник не обов’язково має мати статус індивідуального підприємця. Тому здійснювати покупку активів та майна державного виду на електронному майданчику може навіть звичайний громадянин країни. Варто відмітити, що участь в таких торгах проводиться на платній основі, але тарифи будуть установлені не торговою площадкою, а владою країни. Тому ніякий обман неможливий, всі тарифи тільки доступні, торги ведуться чесно, що в результаті допомагає зробити вигідну покупку.

Члени Асоціації біржових та електронних майданчиків приділяють багато часу консолідації ринку на принципах Прозорро. Все більше компаній долучаються до Асоціації, створюють єдине інформаційне поле та правильне бачення ринку. Завдяки чесним організаторам вдається створити умови для продажів на прозорих аукціонах. Більше інформації про цілі та діяльність Асоціації на aeaep.com.ua.