Site Overlay

Оренда земельних ділянок у Києві через електронний аукціон Прозорро.Продажі

Оренда земельних ділянок у Києві та інших містах України набирає великої популярності серед усіх напрямків електронних торгів. Сьогодні в оренду доступні земельні активи різних форм власності та різного цільового призначення. В оренду можна взяти ділянку для ведення аграрного господарства чи під будівництво.

Оренда землі у Києві: як взяти участь?

Нещодавно з’явилася нова система, яка має на увазі чесні об’єктивні механізми передачі землі в оренду. До цього протягом 30 років діяв мораторій на продаж сільськогосподарських угідь. Цей ринок не функціонував повноцінно і забирав права у власника землі, оскільки вони не могли розпоряджатися своїми активами на власний розсуд.

Згідно з постановою Кабінету Міністра №1013, процедура оренди земельної ділянки у Києві та на всій території України має відбуватися виключно в електронній системі, Prozorro.Sale. Щоб стати учасником системи необхідно пройти реєстрацію на одному із 42 акредитованих майданчиків, наприклад, на сайті Української універсальної біржі https://sale.uub.com.ua/news/orenda-zemli-v-kyjevi-dilyanky-riznogo-cilqovogo-pryznachennya

Стабільність, надійність, прибутковість земельного ринку – це всі фактори, які здатні залучати інвесторів. Земля належить до активів, які завжди приноситимуть дохід. При цьому неважливо збудували на цій землі будинок чи вона використовується в аграрній сфері. Головне – раціональне застосування, виходячи з цільового призначення. Цільове призначення може бути:

  • Для забудови;
  • Сільськогосподарське;
  • Рекреаційний;
  • Ділянки транспорту, енергетики, промисловості, оборони та зв’язку
  • Землі водного фонду.

Серед підприємців земельні ділянки мають найбільший попит. Це пов’язано з тим, що понад 70% від загального земельного фонду України підпадає саме під такі ділянки. Однак, щоб орендувати землю в містах для різних цілей, потрібно використовувати відкритий онлайн-аукціон.

Система Прозорро.Продажі допомагає орендувати землі у Києві

Для оренди землі у Києві чи іншому місті України доступним інструментом є торги на майданчику системи Прозоро. Продаж. Процедура проходить без додаткової бюрократичної тяганини і абсолютно автоматизована. Головною перевагою є те, що ця схема повністю виключає тіньові домовленості та корупційні схеми. Все відбувається чесно до всіх представників аукціону. Додатковою перевагою є те, що весь процес відбувається у режимі онлайн.

Долучитись до торгів ви можете вже сьогодні. Для цього необхідно пройти реєстрацію на Українській універсальній біржі, яка працює з 1997 року. А з початку роботи системи Прозорро.Продажі майданчик почав працювати з нею.

Орендувати потрібну ділянку будь-якого цільового призначення за дуже вигідною ціною є можливість завдяки новій впровадженій системі Prozorro.Sale. Якщо у вас виникнуть якісь питання, ви завжди можете звернутися до менеджерів УУБ.