Site Overlay

Приватна фірма отримає майже 3 млрд. грн. за обслуговування доріг Житомирської області

Для поліпшення стану доріг Житомирської області між місцевою владою і приватною фірмою було підписано контракт, що складається з трьох договорів на обслуговування автомобільних доріг загальною довжиною 1627 км. Служба автомобільних доріг Житомирської області та ПП «Автомагістраль» уклали контракт загальною вартістю 2,7 млрд грн.

За договором компанія буде виконувати свої зобов’язання до 31 грудня 2023 року, а фінансування на ремонтні та інші роботи буде виділено з державного бюджету України. Про це йдеться в опублікованих на офіційному сайті ProZorro договорах.

Закупівлі за контрактом були розділені на три частини:

  1. Плануються виплати в розмірі 806 млн. грн. за обслуговування доріг довжиною 420 км.
  2. Плануються виплати в розмірі 1,3 млрд. грн. за обслуговування доріг довжиною 968 км.
  3. Плануються виплати в розмірі 1,2 млрд. грн. за обслуговування доріг довжиною 240 км.

ПП «Автомагістраль» за технічним завданням, що додається до договору, серед інших зазначених в ньому послуг, повинна буде зміцнити узбіччя сумішшю асфальтогранулята з щебенем товщиною шару не менше 10 см, ліквідувати вибоїни і дефекти доріг зі зняттям старого покриття, зрізати напливи асфальтного покриття, замінити дорожні знаки на нові, відремонтувати пошкоджені ділянки обробки мостів, в зимовий період розкидати снігові вали з узбіч, а так же зобов’язується прибирати сміття з узбіч, косити траву і підрізати кущі вздовж доріг

Щоб постійно бути в курсі діяльності бірж та електронних платформ, досить приєднатися до Асоціації. Ця платформа містить величезну кількість інформації, якою може користуватися як досвідчений громадянин, так і новачок у галузі тендерів. Якщо ви хочете вдосконалити свій бізнес, то вам потрібно вступити до Асоціації «Біржових та електронних майданчиків» aeaep.com.ua.

Асоціація бере активну участь у покращенні економіки країни. По закінченню реєстрації на Prozorro, здійснюючи продаж, клієнт отримує у своєму розпорядженні простий інструмент, який допоможе йому стати учасником публічного аукціону та отримати сервісну підтримку високого рівня. Високопрофесійні адміністратори дадуть ґрунтовну відповідь з усіх питань, кваліфіковано консультують з питань діяльності Асоціації.