Site Overlay

Проведення будівельного тендеру

Будівельна сфера є надзвичайно привабливою з точки зору інвестицій і тут завжди є досить великі гроші. Наразі в Україні можна помітити тенденцію, що з кожним роком будується велика кількість нових будівель, проводиться ремонт старих і так далі. Все це означає, що така продукція як будівельні матеріали завжди буде користуватися попитом. Послуги спеціалістів у цій сфері також завжди були популярними, адже ці навички є досить специфічними а вкрай необхідними на будь-якому будівництві. Коли мова йде про сектор державних закупівель, то тут мова завжди йде про досить великі суми, які постійно витрачаються на будівництво. В даній роботі ми переглянемо окремі етапи проведення тендеру у будівельній сфері.

Етапи проведення тендеру у будівельній сфері

  1. Для початку слід сказати, що всі офіційні тендери проводяться на державному порталі Прозоро. Саме тут і відбуваються самі торги, проте реєстрація на ньому неможлива. Якщо Ви бажаєте взяти участь у цьому процесі, то Вам доведеться для початку скористатися послугами одного з акредитованих майданчиків, що були створені спеціально для того, дати змогу учасникам долучитися до тендеру. Прикладом такого майданчика може служити цей ресурс tender.uub.com.ua. Тут все досить зручно організовано, так що якщо у Вас є бажання, то можна проходити реєстрацію та брати участь у проведенні тендерів. Наразі тільки так можна стати частиною цього процесу. Тут Вам запропонують заповнити деяку інформацію та перейти до наступного кроку.
  2. Після того, як Ви зареєструєтесь на цьому порталі, перед Вами відкриється велика база з найрізноманітнішими тендерами. Тут можна знайти практично всі сфери, отже кожна компанія має змогу підібрати максимально привабливе для себе замовлення. Для того, щоб пришвидшити цей процес, слід скористатися фільтрами, що допоможуть значно зменшити кількість тендерів та зосередять Вашу уваги на тих варіантах, котрі будуть найбільш цікавими саме для Вас. Серед них треба обрати потрібний Вам тендер та взяти в ньому участь. Так Ви зможете скористатися сервісом та отримаєте право виконати цікаве Вам замовлення. Але слід розуміти, що окрім Вас участь у тендері будуть брати й інші компанії, отже слід приготувати цікаву пропозицію, яку система може визначити найбільш привабливою для замовника.
  3. Сам тендер являє собою електронні торги, які проводяться за допомогою повністю автоматизованої системи. Загалом є три окремих тури, на кожному з яких Ви можете запропонувати певний варіант ціни на Вашу продукцію або послугу. Виграє та компанія, яка в результаті запропонує найбільш привабливі для замовника умови. Визначається переможець автоматично без участі людини. Результати стають відомі замовнику та виконавцю уже після того, як рішення було прийняте. До тих пір жодна зі сторін не може здогадуватися за результат проведення тендеру. Таким чином, перемагає завжди та компанія, яка і справді має можливість надати якісну послугу за найбільш привабливою ціною.
  4. Після того як система обрала переможця, настає час для того, щоб сторони могли поспілкуватися та уладнати деякі деталі. В результаті цього етапу повинен укластися договір між замовником та виконавцем, а значить, що перед цим виконавець повинен довести замовнику свою можливість виконати угоду. Для цього він повинен зібрати певні документи, що будуть свідчити про те, що його бізнес є діючим і в нього є можливість надати відповідну послугу. Це надзвичайно важливий етап, адже при найменших неточностях, замовник все ще має право відхилити послуги виконавця та підшукати собі інший варіант. Проте якщо підстав для цього не буде, то і права на відхилення у замовника просто немає.

Більш детальну інформацію про будівельні тендери можна знайти на цьому сайті https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/yak-prohodyat-budivelni-tendery-pislya-reformy-derzhzakupivel.