Site Overlay

Як купувати, продавати та торгувати криптовалютами

Існує різниця між купівлею/продажем криптовалют на біржі та торгівлею CFD на криптовалюту на платформі CFD. Обидві дії здійснюються з метою отримання прибутку за рахунок торгівлі на криптовалютному ринку, але процеси, пов’язані з ними, зовсім різні. У цій статті описано, як купувати та продавати криптовалюти, а також як торгувати криптовалютними CFD.

Якщо вас цікавить класичний трейдинг, все необхідне можна знайти на біржі https://www.bybit.com/kk-KZ/

Купівля та продаж криптовалют

Купівля та продаж цифрових криптовалют — це, по суті, використання однієї криптовалюти, наприклад, Bitcoin, для обміну на іншу криптовалюту, наприклад Ethereum, на основі купівлі або продажу, працюючи на криптовалютній біржі. Процес включає пошук криптовалютної пари для здійснення обміну криптовалюти на криптовалюту або обміну криптовалюти на фіат або фіатної валюти на криптовалюту. Операція проводиться двічі, причому у протилежних напрямках, щоб завершити цикл обміну з метою отримання прибутку від обміну.

Торговий майданчик

Купівля та продаж криптовалют здійснюється на криптовалютних біржах. Трейдеру необхідно відкрити рахунок на біржі, заповнивши онлайн-форму. На більшості бірж є книга заявок, в якій вказується, що де купують і продають трейдери.

Внесення та зняття коштів при торгівлі криптовалютами

Криптовалютні біржі зазвичай приймають депозити та знімають кошти двома способами. Невелика кількість бірж приймають депозити у фіатній валюті або у поєднанні фіатних та криптовалютних методів. Однак більшість бірж по всьому світу приймають криптовалютні методи транзакцій через обмеження, що накладаються банками на такі біржі щодо операційних банківських рахунків. Якщо біржа приймає лише криптовалютні депозити/зняття, трейдер повинен додатково створити сторонній гаманець для криптовалюти, яка використовуватиметься для здійснення депозитів. Найбільш поширеними криптовалютами, що використовуються для депозитів, є Bitcoin, Ethereum та Litecoin.

Щоб внести кошти, необхідно придбати BTC, ETH або будь-яку іншу криптовалюту для депозиту зі сторонніх джерел та перевести їх на свій гаманець. Потім кошти переводяться з цього гаманця на гаманець, наданий криптобіржею для депонування цієї криптовалюти. Якщо ви вирішите використовувати цей метод, вам слід переконатися, що ви правильно вводите адреси гаманців під час проведення транзакцій, оскільки криптовалюта, переведена на неправильну адресу, не може бути відновлена. Розпочати торгувати можна тут https://www.bybit.com/uk-UA/.

Торгівля криптовалютними контрактами на різницю цін

Торгівля криптовалютами може здійснюватися на спекулятивній основі, зазвичай, шляхом торгівлі цінами на криптовалюти за допомогою контрактів на різницю (CFD). У цьому випадку криптовалюти фактично не належать трейдеру та не обмінюються ним.