Site Overlay

Дрова для промислового використання

Купувати дрова для промислового використання з першого лютого 2020 року дає можливість кожному підприємству на офіційних відкритих торгах. Наша влада відважилась на цей крок задля знищення корупції на ринку лісозаготівельної продукції, та для розростання різноманітних нових шляхів торгівлі лісом та контролю лісових ресурсів. В таких торгах ви можете прийняти участь на сайті sale.uub.com.ua.

Характеристики дров для промислового використання

Дрова для промислового використання популярні в різноманітних ситуаціях, це кругла та колота деревина непридатна для штатного використовування та обробки для подальшого виробництва різних виробів, таких як сірники, заготовки, пиломатеріалів і так далі. Також він зовсім не підходить для будівництва, тому його частіше всього використовують для опалення.

Хвойні та листяні породи дерев саме є матеріалом для створення такого продукту. Цей процес починається з очищення колоди від сучків, але залишаючи на них кору. На дрова пускають різноманітні масштабні відходи, стовбури деревини та залишки. Дров’яні матеріали даного призначення поділяються на три групи:

1.              Одержані тільки з листяних порід.

2.              Отримані з сосни та вільхи.

3.              Та інших ялинкових порід.    

Дрова для промислового використання зустрічаються у виробництві електроенергії і теплової енергії, побутової продукції, сільськогосподарського призначення. Наприклад, організації що створюють дерев’яні плити для продажу, віддають перевагу купівлі необроблену деревину на такому аукціоні, що значно збереже бюджет.

Для отримання даної сировини рік назад необхідно було зв’язуватися з керівниками лісгоспів самостійно. Це явно впливало на ситуацію, тому що власники завжди вигравали в свою користь: завищували вартість, доставляли погану продукцію, зривали поставки. Щоб уникати такі проблеми більшість підприємств просто давали хабарі.

Такі електронні аукціони дають багато можливостей для покупців. Вони можуть зв’язатися з постачальниками напряму та співпрацювати разом. Зараз вам просто потрібно перейти за даним посиланням задля комфортних торгів https://sale.uub.com.ua/news/drova-dlya-promyslovogo-vykorystannya-na-aukcioni-prozorro-prodazhi.

Купити дрова для промислового використання на аукціоні

Нововведений проект нашого уряду довів, що необроблену деревину можливо продавати в Україні чесно та відкрито для всіх, встановивши непорушні правила для кожного. За період з введення і до сьогодні, на таких майданчиках було проведено не менш 1300 відповідних аукціонів з продажу лісу, на яких були присутні 470 учасників. Загальний прибуток перебільшив суму в 316 млн. грн.

Наш майданчик став лідером в роботі з нашими клієнтами. Власники що звернулися за питаннями до наших спеціалістів, дістали перемогу, сплатили до державного бюджету 76 мільйонів гривень.