Site Overlay

Особливості фасадних панелей

Сучасний господар приділяє зовнішній обробці будинку чи не більше значення, ніж внутрішній. Це цілком зрозуміло, адже хочеться, щоб свою працю гідно могли оцінити не тільки друзі та гості вдома, а й усі оточуючі. Але якщо раніше для обробки фасаду будинку частіше використовувалася банальна штукатурка або фарба, то сьогодні, в наш практичний вік, будинки зовні, як правило, обробляють фасадними панелями. Цей оздоблювальний матеріал відрізняється практичністю, а тому не лише надає будівлі красивого та естетичного вигляду, а й утеплює його, покращує звукоізоляційні властивості, а заразом, економить час та гроші своїх покупців. 

Час ближче познайомитися з даним матеріалом, і цілком можливо, саме він прийде на зміну вашій колишній обробці фасаду. Переглянути вартість панелей такого типу можна на https://mizol.ua/ua/katalog/siding_and_facade_panels/sajding-vox-max3/

Переваги панелей для зовнішньої обробки

На перший погляд обшивка зовнішніх стін панелями має лише переваги. Судіть самі.

  • Надійний захист. Стіни житла, обробленого панелями, на довгі роки захищені від зовнішніх природних впливів, включаючи дощі, тумани, сніг, вплив комах та грибка.
  • Захист від опадів. Панелі мають захист від корозії, впливу ультрафіолету та температурних перепадів. Такий будівельний матеріал не плавиться при сильній спеці і легко переносить екстремальні морози, що робить його ідеальним засобом обробки будинків на просторах України.
  • Швидкість та легкість монтажу. На відміну від інших оздоблювальних матеріалів, на обшивку будинку панелями витрачається найменше часу. Особливо це помітно при використанні великих сендвіч-панелей, кожен елемент яких здатний закрити простір стіни.
  • Не потрібно попередньо готувати стіни. Перед фасадним оздобленням панелями немає необхідності спеціально готувати стіни. Більшості матеріалів не заважають різні нерівності стін, що суттєво економить час у порівнянні з іншими способами обробки фасаду.
  • Проводити монтаж можна за будь-якої погоди. Ще однією відмінною особливістю матеріалів, що розглядаються, є можливість встановлювати панелі незалежно від пори року. Підвищена вологість або висока температура повітря також не впливають на процес.
  • Варіативність установки. Ці панелі можна встановлювати як горизонтально, так і вертикально. Це дозволяє варіювати стилі укладання, домагаючись найоригінальніших рішень. Більш того, завдяки такій універсальності ви можете використовувати панелі ще й для того, щоб підшити фронтони.
  • Можливість обробити старі будівлі. Важко знайти матеріал, який підходить для обробки новобудови і обшивки старих будівель. Панелі для фасадів у цьому плані просто знахідка! При мінімумі витрат ви зможете надати старій будівлі презентабельний зовнішній вигляд.

Якщо ви вважаєте, що матеріал такого типу ідеально підійде саме для вас, то можна переглянути доступні опції та ціни на сайті https://mizol.ua/ua/katalog/siding_and_facade_panels/