Site Overlay

Продаж технічної сировини на сайті Української універсальної біржі

Надається можливість покупки техсировини твердолистяних, м’яколистяних, хвойних порід дерев протягом декількох хвилин прямо у себе вдома. Цю можливість надав відкритий і сучасний механізм, завдяки якому реалізуються державні активи, а в першу чергу, необроблена деревина, в електронній системі Прозорро.Продажі.

Особливості продажів

Завдяки публічним онлайн-аукціонам uub.in.ua можна стати учасником ринку в Україні, на якому продаються лісоматеріали. Для оцінки переваги електронного ринку необхідно всього лише зареєструватися на біржі.

Технічна деревина відноситься до класів А, В та С і використовується з метою будівництва і виробництва різних товарів. При її вирубці з’являються відходи, до яких відносять м’яколистяну деревину. Виникає необхідність в утилізації подібних відходів з метою очищення лісу. Для цього таку деревину переробляють на вугілля-сирець методом піролізу. Сировина поміщається в спеціальні апарати, в яких відсутня повітря, в результаті чого розкладається.

Технічна сировина використовується для виробництва вугілля, який відноситься до марок В і Б. Далі його використовують в якості побутового палива в жаровнях, камінів. Також техсировина використовується для виготовлення дерево-вугільних брикетів. Ці матеріали необхідні підприємствам, спеціалізація яких полягає на виробництві деревного вугілля.

Для формування брикетів використовуються дрібниці дерев, які не мають збуту в інших галузях. Це паливо високої якості, яке володіє підвищеною тепловою здатністю, механічною міцністю. Різні породи деревини активно продаються за допомогою електронної системи Прозорро. Основні критерії продажів – чесність і об’єктивність.

Відповідно до закону від 02.2020 великими лісозаготівельними компаніями обов’язково повинно реалізуватися частина сировини через систему Прозорро на акредитованих майданчиках із застосуванням аукціонів. Найбільш часто торги проходять на Українській універсальній біржі.

В Україні спостерігається стрімкий розвиток лісозаготівельної галузі і збільшення численності продажів, що вимагає забезпечення чесних правил на ринку, що забезпечуються системою Прозорро.Продажі. Вона тривалі роки працює в напрямку нерухомості, майна, автомобілів і т.д. Завдяки публічним аукціонам збільшується дохід до державного бюджету.