Site Overlay

Як продають арештоване судом майно на аукціонах та електронних торгах

Якщо своєчасно не сплачувати за комунальні послуги, майно боржника можуть забрати. Виконавча служба арештує матки та іншу нерухомість, що належала юридичним або фізичним особам. Після цього, арештоване майно продається на спеціальних аукціонах та онлайн-торгах. Такі торги проходять в середині системи Прозорро, про яку ми сьогодні вам розповімо.

Як проходить процедура продажу

Система продажу на електронних торгах до 2016 року була не досконала. Вона спонукала розвитку корупційних схем, але з появою Прозорро ситуація значно змінилась. Ознайомившись із матеріалами на сайті Megasale, ви отримаєте купу корисної інформації та новин, які відбувались на ринку арештованого майна за останні роки.

Що стосується продажу арештованого майна то ринок було покращено лише в 2020 році. Саме у вересні того року Міністерство Юстиції підписало наказ про створення нового методу проведення електронних торгів майном що було вилучено або арештовано.

Введення нового принципу проведення відкритих аукціонів привело до того, що минулі учасники стали дуже незадоволеними. Оскільки відтепер придбати арештоване майно потаємно стало неможливим, недобросовісні учасники намагаються скасувати роботу цих торгів.

Для того, щоб зрозуміти принцип роботи Прозорро.Продажі, уявіть собі, що це просто адміністратор онлайн торгів. Це не конкурент, а система, котра дозволяє звичайним людям отримувати відкриту інформацію про всі дійсні лоти на ринку продажу арештованого майна.

Ми рекомендуємо ознайомитись із детальною інформацією на megasale.com.ua. На сайті цього інформаційного ресурсу міститься багато корисної інформації, котра допоможе вам розібратися в усіх нюансах роботи системи Прозорро.Продажі.

Українці стали довіряти системі Прозорро ще більше. В 2021 році відсоток довіри зріс майже на 50% у порівнянні із минулим роком. Такий прогрес свідчить про те, що система працює на користь всій державі і особисто громадянам України. Уряд країни впевнений, що розвиток нашої держави залежить від інноваційних методів покращення економіки країни.

Прозорро – це прогресивна система, котра вже принесла Україні більше 24 мільярдів гривень за останні чотири роки. Скористайтесь і ви можливістю покращити економіку нашої країни із користю для вас самих.