Site Overlay

Типи земельних ділянок на електронних аукціонах

Починаючи з липня 2021-го року, закон про відкриття ринку землі вступив в дію. Це означає, що починаючи вже з 1-го числа, земельні угіддя з паями стало дозволено виставляти на прозорі торги й продавати. Сам закон викликав не зовсім однозначну реакцію, хоча велика частина власників такого майна все-таки позитивно прийняла це рішення. Люди отримали змогу самостійно розпоряджатись своєю землею, що не могло не вплинути на кількість оголошень про продаж землі.

Наразі, якщо перейти на будь-який електронний майданчик з акредитацією в ПроЗорро. Продажі, ви зможете помітити збільшення кількості оголошень про продаж землі в декілька разів. Варто зазначити, що сам формат онлайн-аукціону дає можливість учасникам на рівних правах взяти участь в торгах.

Для отримання більш детальної інформації про те, як саме проходять такі аукціони, ви можете перейти на сайт https://megasale.com.ua/auktsiony-po-zemli-skoro-startuyut-v-ukrayini і ознайомитись з цим більш досконально.

Для яких цілей може купуватися земля на аукціонах?!

Це одне з досить частих запитань і насправді є різні варіанти, як саме можна використовувати придбані угіддя.

  • Для власних потреб – мова йде про вирощування якихось культур з метою задоволення своїх потреб. Тобто, мова йде не про комерційну діяльність а про ведення домашнього господарства, вирощування тварин, якихось культур й тому подібних дій
  • Для забудівлі – досить часто люди купують землю для того, щоб підготувати її для подальшого прожиття на придбаній території. Такий варіант також можна назвати досить частим, що робить електронні аукціони ще більш популярними;
  • В комерційних цілях – в такому випадку люди засаджують території культурами, від яких вони надалі зможуть отримати максимум економічної вигоди. 

Незалежно від того, яким є завдання користувача, коли він бере участь в торгах, сама процедура аукціону надає рівні права всім користувачам. Одна з основних вимог – це сплата гарантійного внеску, без якого стати повноправним учасником не є можливим.

Варто нагадати, що всі лоти, які реалізуються в форматі аукціону надовго зберігаються в системі ПроЗорро. Продажі. Мова йде про самі заявки, пропозиції, ціну та іншу інформацію, яка потрапляє до бази даних, та може бути піднята в будь-яку хвилину. Цей пункт додатково вказує про недоцільність будь-яких махінацій.