Site Overlay

Українська Біржа Енергетики та торгівля енергоресурсами.

Українська Енергетична Біржа забезпечує проведення торгів з використання великого асортименту технологій і інструментів біржі. На УЕБ проявляє свою діяльність система гарантій функціонування угод і управління всіма ризиками. Взагалі можна нарахувати більше ніж 1050 учасників торгів, з них приблизно 300- в сфері “Природний газ”, і близько 220 — в напрямку “Електроенергії”.

Українська Енергетична Біржа постійно намагається покращити свою роботу.  Підтримувати постійний зв’язок з учасниками, для скорішого реагування на потреби ринку. Тому, звертайтесь з пропозиціями та питаннями і вам обов’язково відповідатимуть. Крім цього, з березня 2020 року, було укладено меморандум про співпрацю Української біржі енергетики спільно з “Оператор ринку”.

Реєструйтеся, приймайте участь і звертайтеся за допомогою. Біржа забезпечить вам конкурентні та чесні умови купівлі-продажу лотів природного газу.

Представники Ради Секцій.

Насправді, учасників у торгах неймовірна кількість. Представниками аукціонів можуть виступати люди з підприємств та компаній таких, як ТОВ «МЕТ УКРАЇНА», ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України», ТОВ «Оператор ГТС України», ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг», СП «Полтавська газонафтова компанія», ТОВ «ЕРУ ТРЕЙДІНГ» та інші. Обсяги продажів природного газу на біржі становить 6% від об’єму ринку оптом, 20% ринку скрапленого газу, 5% ринку нафтопродуктів і 7% від вугільного ринку.

Перейшовши за посиланням: https://www.ueex.com.ua/ueex/sections-council/representatives-natural-gas/ ожна пройти навчання участі в аукціонах з купівлі-продажу енергоресурсів. На сторінці можна знайти результати торгів, наприклад, природного газу. Обов’язково переходьте за посиланням та приєднуйтесь до Української енергетичної біржі. Ви зможете вигідно придбати лоти та прийняти участь в аукціонах з купівлі-продажу навтопродуктів, природного газу, та інших енергоресурсів. Також, на сторінці регулярно оновлюється інформація щодо курсу валют. Окрім цього, можна перейти на аукціони з продажу необробленої деревини і прийняти участь в квартальному та додаткових торгах. Отож, переходьте за посиланням і звертайтеся за допомогою до спеціалістів Біржі.