Site Overlay

Як підвищити шанси на перемогу в земельних торгах

Перемога в електронному аукціону – це досить серйозне завдання, вирішення якого потребує серйозних зусиль. Дуже багато тут залежить від того, яким є сам лот. Якщо мова йде про якісь не зовсім популярні напрямки, то шанси на перемогу можуть бути навіть в самого неоднозначного учасника.

Якщо ж говорити про такі перспективні напрямки, як земельні аукціони, то конкуренція в них є максимально великою. Ситуація стала ще більш складною в липні 2021-го року, в зв’язку з відкриттям ринку землі.

Згідно чинного законодавства, земельні ділянки виставляються на торги і під контролем системи ПроЗорро. Продажі учасники матимуть змогу отримати до 100 гектарів землі в одні руки. Важливо зазначити, що участь в таких торгах можуть брати лише громадяни України. 

Ви можете дізнатися більше цікавих відомостей про ринок землі, якщо перейдете за посиланням https://uub.in.ua/post/GolosuvannyazarinokzemlrealzatsyanaProzorroProdazh. Тут ви зможете знайти багато відповідей на самі актуальні питання.

Чи можна підвищити свої шанси?!

Система ProZorro. Sale – це контролюючий механізм, який гарантує рівні умови для всіх учасників торгів. 

Виходячи з цього пункту можна зробити висновок, що підвищити свої шанси ви не можете. При цьому, ви маєте можливість більш серйозно підійти до участі в торгах, щоб ваша заявка відповідала всім вимогам і розглядалася однією з перших.

  • Прозорість документації – вам потрібно якомога раніше зайнятися питанням підготовки пакету документів. Тобто, потрібно відразу ж ознайомитися зі всіма вимогами в оголошенні й почати підготовку до участі;
  • Оформлення заявки – в описі до самого лоту завжди прописуються певні побажання та обов’язкові критерії до пропозицій учасників. Ваше завдання – це створити ідеальну заявку без дрібних помилок;
  • Вчасне виконання всіх вимог – по можливості, варто відправляти свою пропозицію першим, що дасть вам певну фору в момент розгляду пропозицій. Вся справа в тому, що організатор торгів може схвалити одну з перших заявок, якщо вона підходить по всім основним параметрам.

Чим більше таких моментів буде вами враховано, тим більше вірогідність, що ви станете одним з претендентів на перемогу в торгах. Це стосується всіх електронних майданчиків, включаючи і сайт uub.in.ua. Українська універсальна біржа все ще є одним з сервісів, що має досконалу репутацію.