Site Overlay

Україна закупить 1,9 мільйонів доз вакцини від Сovid-19 за більш спрощеною процедурою

  30 грудня 2020 року на сайті ProZorro у системі закупівель був опублікований звіт на закупівлю 1,9 млн доз вакцин від Сovid-19.

Нещодавно підприємство «Медзакупки» уклало договір спільно з компанією «Лекхім» на закупівлю вакцини без проведення тендеру, а саме за допомогою спрощеної системи закупівель Сovid-19.

За інформацією Укрінформ, володіючи наданої документацією, метою держави є закупівля 1,9 млн доз вакцини загальною сумою 964’311’264 млн гривень.Ціна однієї дози становить 504 гривні.

За словами комунікаційного директора прозоро Олени Коропової, для угоди замовник зобов’язаний провести переговори з постачальниками поза системи ProZorro. Після закінчення термінів, замовник підписує договір з імпортером та після цього надає кінцевий звіт про укладений договір на платформі ProZorro. Обов’язковим пунктом є те, що абсолютно всі договори публікуються в системі ProZorro з поміткою Сovid-19.

За інформацією ProZorro за 30 грудня, виробник та експортер вакцини повинна бути китайська компанія Sinovac Biotech, але договір укладенийз посередником компанії в Україні.

Поставку вакцини CoronaVac повинні завершити до 31 березня 2021 року.Перша партія включає в себе 700 тис доз.Повиннівраховуватисявсірівнібезпечного транспортування.

Наприклад, температура при транспортуванні повинна бути від 2 до 8 градусів Цельсія, що дозволяє зберігати дану вакцину в звичайних холодильниках і використовувати прилади контролю температури.

Тому повинен бути чітко прорахований термін придатності вакцини на момент експорту в Україну, тобто повинен становити не менше 70% від загально заявленому терміну придатності.

Друге постачання планується до 3 травня 2021 року.Вакцина компанії Sinovac завершує свою третю фазу клінічних випробувань, що проходять у Туреччині, Індонезії та Бразилії.

Коли ж буде поставка в Україну?

Тільки після успішного завершення 3 фази випробування вакцини.

Нагадаємо, що «Лекхім» є фармацевтичною компанією, першою серед вітчизняних підприємств, щодо реалізації ефективних і безпечних медикаментів за міжнародними стандартами.

CoronaVac— інактивована вакцина, яка використовується за допомогою неживого вірусу і активує імунну систему організму.

Цікаво знати, що компанія Лекхім також планує в 2022 році, разом з Sinovac, виробляти готову вакцину CoronaVac у місті Харків.

Детальніше за посиланням aeaep.com.ua.