Site Overlay

Як правильно обрати зручний електронний майданчик

Існує багато критеріїв, на які можна звертати увагу в процесі пошуку ідеального електронного майданчика. Дуже часто, звичайні користувачі, зацікавлені в тому, щоб взяти участь в торгах не до кінця зрозуміють, на що варто звертати увагу, коли мова йде про вибір ідеального сайта для участі в торгах. 

Почати варто з основ, тому ключовим критерієм буде акредитація. Тобто, обраний вами майданчик повинен бути схвалений безпосередньо системою ПроЗорро. Це один з важливих моментів, якому дійсно потрібно приділяти достатньо уваги для того, щоб не потрапити в якусь не зовсім приємну ситуацію.

Критерії пошуку ідеального майданчика

Як вже згадувалось раніше, є досить велика кількість критеріїв, які повинні вами бути враховані. До числа таких моментів можна сміливо віднести такі моменти, як:

  • Функціонал – вам потрібно впевнитися в тому, що обраний вам ЕТМ дійсно може запропонувати вам всі відповідні інструменти. Мова йде про зручний фільтр, можливість налаштування розсилки й тому подібні моменти;
  • База постачальників – зазвичай, на те щоб назбирати певну базу з компаній, може піти не один рік. Тому, якщо ви зацікавлені в пошуку надійного майданчика, ця база не повинна бути закрита. Важливо, щоб вся інформація знаходилася у вільному доступі;
  • Технічна робота сайта – важливо, щоб обраний вами ресурс міг гарантувати плавність роботи й відсутність регулярних збоїв. В ідеалі, варто звернути увагу на те, чи працює технічна підтримка в режимі 24/7. Це досить корисний момент і на нього також потрібно звертати свою увагу;
  • Активність – важливо, щоб сам ринок на обраному ЕТМ був достатньо активним. Тобто, інформація про нові оголошення н повинна бути дійсно цікавою звичайним користувачам. Наявність здорової конкуренції — це явний признак того, що ви обрали дійсно надійний та правильний ресурс.

Насправді, можна перераховувати ще десятки таких моментів і всі вони будуть виглядати по-справжньому важливими. Ваше ж завдання – це знайти один з майданчиків, якому ви зможете довіряти.

Головне – це не забувати про те, що в цьому вам може допомогти система ПроЗорро. Українська Універсальна Біржа – це один з ресурсів, де ви зможете знайти величезну кількість цікавих лотів та обрати серед них щось для себе. Головне – це правильно підготуватися до подачі самої заявки на участь.